All Stars -kentälliset

 

  Maalivahti Puolustaja Puolustaja Hyökkääjä Hyökkääjä Keskushyökkääjä
2000 Kirsi Järvelä, Tuusula Ringette Jasmine Lönnroth, Tuusula Ringette Sini Lehtonen, Hyvinkää Ringette Annukka Koivuniemi, Tuusula Ringette Riikka Lehtinen, VG-62, Naantali Kirsi Pukkila, Lapinlahden Luistin -89
2001 Kirsi Järvelä, Tuusula Ringette Nina Heinonen, Tuusula Ringette Sini Lehtonen, Hyvinkää Ringette Katja Kortesoja, Tuusula Ringette Petra Ojaranta, Turun Ringette Marja Koponen, Shakers Ringette, Kerava
2002 Sari Haapalainen, VG-62, Naantali Jasmine Lönnroth, Tuusula Ringette Sini Lehtonen, Hyvinkää Ringette Pauliina Ojala, VG-62, Naantali Sanna Vartiainen, Lapinlahden Luistin -89 Kirsi Pukkila, Lapinlahden Luistin -89
2003 Anna Vanhatalo, Helsinki Ringette Jasmine Lönnroth, Tuusula Ringette Sini Lehtonen, Espoon Kiekkoseura Petra Ojaranta, Turun Ringette Kati Koskelin, Lapinlahden Luistin -89 Marjukka Virta, Turun Ringette
2004 Eeva Kangassalo, Shakers Ringette, Kerava Kristiina Heinonen, Espoon Kiekkoseura Sini Lehtonen, Hyvinkää Ringette Mari Haapanen, VG-62, Naantali Elina Raesola, Luvian Kiekko -82 Kirsi Pukkila, Lapinlahden Luistin -89
2005 Anna Vanhatalo, Helsinki Ringette Heidi Laine, VG-62, Naantali Pauliina Ojala, VG-62, Naantali Salla Kyhälä, Tuusula Ringette Elina Raesola, Luvian Kiekko -82 Riikka Lehtinen, VG-62, Naantali
2006 Anna Vanhatalo, Helsinki Ringette Heidi Laine, VG-62, Naantali Jonna Ruotsalainen, Lapinlahden Luistin -89 Piritta Ojaranta, VG-62, Naantali Elina Raesola, Luvian Kiekko -82 Riikka Lehtinen, VG-62, Naantali
2007 Anna Vanhatalo, Helsinki Ringette Sini Laiho, Luvian Kiekko -82 Paula Murto, VG-62, Naantali Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89 Elina Raesola, Luvian Kiekko -82 Marja Koponen, Helsinki Ringette
2008 Anna Vanhatalo, Helsinki Ringette Anu Paalanen, Espoon Kiekkoseura Jonna Ruotsalainen, Lapinlahden Luistin -89 Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89 Elina Raesola, Luvian Kiekko -82 Marjukka Virta, Espoon Kiekkoseura
2009 Heidi Ahlberg, Espoon Kiekkoseura Miia Railio, Luvian Kiekko -82 Jonna Ruotsalainen, Lapinlahden Luistin -89 Riikka Vainio, VG-62, Naantali Anna-Kaisa Raesola, Luvian Kiekko -82 Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89
2010 Heidi Ahlberg, Espoon Kiekkoseura Miia Railio, Luvian Kiekko -82 Jonna Ruotsalainen, Lapinlahden Luistin -89 Marjukka Virta, Lapinlahden Luistin -89 Anna-Kaisa Raesola, Luvian Kiekko -82 Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89
2011 Anna Björklöf, Luvian Kiekko -82 Iida-Maria Salama, Raision Nuorisokiekko Jonna Ruotsalainen, Lapinlahden Luistin -89 Susanna Tapani, Raision Nuorisokiekko Tiina Mononen, Jääurheiluseura Haukat, Järvenpää Salla Kyhälä, Espoon Kiekkoseura
2012 Eeva Kangassalo, Blue Rings Miia Railio, Luvian Kiekko -82 Jonna Ruotsalainen, Lapinlahden Luistin -89 Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89 Riikka Häyrinen, Luvian Kiekko -82 Susanna Tapani, Raision Nuorisokiekko
2013 Anna Näkki, Luvian Kiekko -82 Ulla Ovaska, Lapinlahden Luistin -89 Annamari Tuokko, Hyvinkää Ringette Susanna Tapani, Raision Nuorisokiekko Kirsi Pukkila, Luvian Kiekko -82 Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89

2014-2019 palkittiin pelipaikoittain arvokkaimmat pelaajat.

  Maalivahti, Marika Lempinen -palkinto Puolustaja, Mia Melkinen -palkinto Hyökkääjä, Satu Himberg -palkinto
2014 Maria Perkkola, Luvian Kiekko -82 Annamari Tuokko, Hyvinkää Ringette Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89
2015 Maria Perkkola, Luvian Kiekko -82 Annamari Tuokko, Blue Rings Susanna Tapani, Raision Nuorisokiekko
2016 Maria Perkkola, Raision Nuorisokiekko Annamari Tuokko, Blue Rings Susanna Tapani, Raision Nuorisokiekko
2017 Maria Perkkola, Raision Nuorisokiekko Ulla Ovaska, Nokian Urheilijat Elina Raesola, Nokian Urheilijat
2018 Maria Perkkola, Luvian Kiekko -82 Kaisa Viren, Nokian Urheilijat Maija Väyrynen, Espoon Kiekkoseura
2019 Tiina Tenhunen, Lahti Ringette Kaisa Viren, Nokian Urheilijat Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89

2020 palattiin perinteiseen All Starsiin ja nimettiin loputkin pelipaikat.

  Maalivahti, Marika Lempinen -palkinto Puolustaja, Mia Melkinen -palkinto Puolustaja, Kirsi Annila -palkinto Hyökkääjä, Virpi Karjalainen -palkinto Hyökkääjä, Petra Ojaranta -palkinto Keskushyökkääjä, Satu Himberg -palkinto
2020 Kaisa Katajisto, Nokian Urheilijat Emmi Merelä, Nokian Urheilijat Miranda Välisaari, Nokian Urheilijat Tanja Eloranta, Lahti Ringette Anne Pohjola, Lapinlahden Luistin -89 Marjukka Virta, Lapinlahden Luistin -89
2021 Kaisa Katajisto, Nokian Urheilijat Emmi Merelä, Nokian Urheilijat Milla Hokka, Kiekko-Espoo Marianna Kuiko, Raision Nuorisokiekko Marjukka Virta, Lapinlahden Luistin -89 Susanna Tapani, Raision Nuorisokiekko
2022 Maria Perkkola, Laitilan Jyske Emmi Merelä, Nokian Urheilijat Kaisa Viren, Nokian Urheilijat Maija Väyrynen, Nokian Urheilijat Jenna Hakkarainen, Kiekko-Espoo Susanna Tapani, Raision Nuorisokiekko